متخصصان قلب و عروق پزشکان طب داخلی هستند که در قلب و سیستم ریوی انسان تخصص دارند. سکته ها و بیماری ها در این مناطق به دلایل مختلف در جامعه امروزی شیوع زیادی دارد. از متخصصان داخلی پزشکی نیز به عنوان متخصص داخلی یاد می شود. این مسئله را نباید با “کارآموزانی” که در دوره آموزش پزشکی هستند اشتباه گرفت. متخصص داخلی یک متخصص تشخیص بسیار ماهر است که سایر پزشکان برای مشاوره به او مراجعه می کنند. این پزشکان در به دست آوردن پاسخ های طول عمر بیماران نارسایی قلبی  معماهای گیج کننده پزشکی بسیار ماهر هستند. آنها همچنین کاملاً عادت دارند که در تیم با سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی کار کنند تا از بیماران خود مراقبت های با کیفیت بالا را ارائه دهند.

برخی از دلایلی که در نتیجه افراد دچار سکته مغزی و بیماری های قلبی می شوند شامل سبک زندگی پر استرس ، گرفتگی عروق ناشی از تغذیه نامناسب یا استعداد ژنتیکی و حتی پوسیدگی دندان و التهاب لثه بدون درمان است. سبک زندگی با استرس بالا باعث ترشح هورمون های مربوط به واکنش “جنگ یا گریز” توسط بدن می شود. اگرچه این هورمون در صورتی ارزشمند است که دلیلی برای تقویت وجود داشته باشد ، اما اگر فقط نتیجه فشارهای شغلی ، مشکلات مالی و تشدید ترافیک باشد ، این یک مشکل است. هنگامی که بدن در حالت overdrive ثابت است ، خون سریعتر و با عصبانیت بیشتری پمپ می کند ، که می تواند باعث کار زیاد در سیستم شود. رژیم هایی که دارای اجزای بالای چربی اشباع هستند در نهایت باعث تجمع و مسدود شدن رگها و رگها می شوند. برای اینکه دندان ها ، لثه ها و سلامت کلی بدن خوب باشد ، باید کارهای دندانپزشکی را همگام نگه داشت.

برخی از نشانه های حملات قلبی شامل پرچم های قرمز زیر است:

– ناراحتی در قسمت مرکزی قفسه سینه: این ناراحتی ممکن است ثابت بماند یا بیاید و برود. این احساس اغلب دردناک ، پر و مانند یک احساس تحت فشار است. برخی آن را اینگونه توصیف کرده اند که احساس می کند کسی قلب های داخلی آنها را تحت فشار قرار داده است.

– درد قسمت فوقانی بدن: سایر مناطقی که ممکن است ناراحتی نشان دهند شامل معده ، بازوها ، پشت ، گردن و استخوان فک است. این ممکن است همزمان با درد قفسه سینه یا به طور مستقل اتفاق بیفتد.

– ناتوانی در نفس کشیدن: بعضی اوقات فرد در نفس کشیدن دچار مشکل می شود یا انواع دیگری از مشکلات تنفسی را تجربه می کند.

– حالت تهوع ممکن است رخ دهد: ناراحتی معده غیر معمول نیست.

– تعریق بدون دلیل: حتی در شرایطی که فرد بیمار نیست یا در دمای بالا ممکن است عرق سرد ایجاد شود.

– احساس سبکی سر. سرگیجه نیز ممکن است رخ دهد.

فیلم ها یا نمایش های تلویزیونی ممکن است این تصور را ایجاد کنند که این حملات ناگهانی و واضح است. این به سادگی درست نیست. بسیاری از اوقات علائم ظریف تر و راحت تر می شوند. ممکن است یک قربانی فقط فکر کند که حالشان خوب نیست.

هر فرد باید در معاینات بدنی معمول برای فشار خون و میزان مناسب ضربان قلب کنترل شود. چک کردن تعداد کلسترول فرد یکی دیگر از روش های نظارت بر مشکلات قلبی است.

Categories: Business